+372 5155989

Juveelitoodete kauplus pakub oma klientidele ka lisateenused.

Rodeerimine — tootele roodiumi kandmine, Te mitte ainult ei paranda sellega toote välimust, kuid suurendate sellega ka toote vastupidavust. Kõik tooted, mis on roodiumiga töödeldud – omavad õilist külma läiget, on vastupidavamad oksudeerimise- ja lakoonilise mõju vastu. Selline juveelikaunistus tagab tootele pikema sära, läikivuse ja eluea. Juveelikaupluses te saate roodiumiga katta nii uusi tooteid, kui ka vanu. Meie kõrgelt kogenud juveliirid poleerivad ja puhastavad Teie toote, peale mida katavad selle kvaliteetse roodiumi kihiga.

Toodete kuldamine — selline teenus aitab restaureerida vanu juveelitooteid, mis on ära kulunud või saanud kriimustada. Toote üle kuldamine annab juveelitootele uue ja elujõulise sära. Toote kuldamist saab läbi viia nii hõbeda, kui ka teiste metallidega.

Graveerimine — juveelitootele salasõna, nime või muu südamliku mõtte lisamine. Selline tegevus annab võimaluse jäädvustada elu kõige meeldejäävamad sündmused. Just graveerimine teeb juveelitoote meeldejäävaks, unikaalseks ja kordumatuks, ning kui tegemist oleks kingitusega, siis uskuge – Teid ei unustataks mitte iialgi.

Taastamine – kullast ja hõbedast juveelitoodete kvaliteetne remont ja taastamine.

Juveelitoodete tellimine – see on meie peamine suund, sest just juveelitoodete tellimine võimaldab täiel määral realiseerida tellija soovid ja fantaasiad, millega paistab välja juveliiri meisterlikkus. Selline teenus vähendab juveelitoote hinna ja kvaliteedi suhet, ehk väiksema hinna eest on võimalik saada kvaliteetsem ja isikupärasem juveelitoode.

Juveelitoote tellimine, mis on spetsiaalselt valmistatud teie soovide järgi on väga lihtne. Seda saab teha meie internetipoe veebilehel järgmiselt:

  1. Valige meeldiv juveelitoode meie kataloogist või lihtsalt internetist.
  2. Saatke meile e-mailile. (foto, visand, juveelitoote pilt).
  3. Lisage e-maili soovitud toote parameetrid (metall, sissepaneku tüüp, kaal, suurused, laius, paksus, pikkus ja teised teie soovid).
  4. Teiega võetakse ühendust lähima 48 tunni jooksul peale tellimuse esitamist.

Taastamise ja remondi hinnakirjaga saate tutvuda siin.

 

Meie tooteid ostes — te saate heakskiidetud kauba. Vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele kõik väärismetallist tooted peavad olema märgistatud individuaalse tarnija ja valmistaja ettevõtte kaubamärgi templiga. Igale meie tootele on kantud tarnija nimi ja tempel prooviga - see garanteerib ostetud materjali vastavuse. Me garanteerime meie toodete kvaliteedi meie nimega, kuna kõik tooted on käinud läbi proovikontori. :Untitled 1

Klienditeenindus

+372 5155989
+372 58086826

Veeru 4 - 100 , Maardu

lakadagroup@mail.ru
www.scriptsell.net