+372 5155989

Kuldsed tooted

Kuld on nii mitmekesine välimuse, kui ka kasutusvaldkonna poolest. Kullast on võimalik valmistada erisuguseid kaunistusi ja lisa elemente teistele kaunistustele. Kui te püüdlete kõikjal unikaalsuse poole, siis spetsiaalselt teile saame valmistada sõrmuseid, kõrvarõngaid, mantsettinööpe, ripatseid ja teisi visandi alusel tehtavaid tooteid erisuguste kivide ja suurustega.

Edasi

Hõbedased tooted

Hõbedased käsitööehted. Meie valmistatud ehted on unikaalsed ja kordumatud. Tänu unikaalsele disainile, hõbe kvaliteedile ja teostamise meisterlikkusele ei kaota need ehted oma aktuaalsust. Me valmistame spetsiaalselt teile sõrmuseid, kõrvarõngaid, mantsettinööpe, ripatseid ja teisi visandi alusel tehtavaid tooteid erisuguste kivide ja suurustega.

Edasi

 

Meie tooteid ostes — te saate heakskiidetud kauba. Vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele kõik väärismetallist tooted peavad olema märgistatud individuaalse tarnija ja valmistaja ettevõtte kaubamärgi templiga. Igale meie tootele on kantud tarnija nimi ja tempel prooviga - see garanteerib ostetud materjali vastavuse. Me garanteerime meie toodete kvaliteedi meie nimega, kuna kõik tooted on käinud läbi proovikontori. :Untitled 1

Klienditeenindus

+372 5155989
+372 58086826

Veeru 4 - 100 , Maardu

lakadagroup@mail.ru
www.scriptsell.net